• Projekt - Stock Forecasting

  Celem tego projektu byłoby monitorowanie Twittera oraz innych źródeł hot newsów (tak, mamy powiązanie z drugim projektem!) oraz łączenie tych informacji z cenami giełdzie itp. w celu podjęcia próby w miarę skutecznej predykcji zmian w najbliższej przyszłości. Newsy mogłyby być analizowane np. pod kątem sentymentu, a nasza analiza mogłaby w...

  Czytaj dalej


 • Projekt - TensorHive

  W przypadku dużych architektur neuronowych i zbiorów danych treningowych, treningi mogą trwać wiele godzin. Na przykład w projekcie AlphaGo, sieć do klasyfikacji pozycji w grze Go na podstawie archiwalnych ruchów ekspertów była trenowana przez trzy tygodnie na 50 GPU. Rozproszenie treningu na wiele urządzeń jest nieuniknione w wielu praktycznych zastosowaniach....

  Czytaj dalej


 • Projekt - Gradient AI Lab

  In this project we want to explore reinforcement learning techniques in deep learning. Our baseline is experiment presented by Andrej Karpathy on his blog. His work is about lightweight Policy Gradient agent.

  Czytaj dalej


 • Spotkania wakacyjne oraz plany na rok akademicki

  Cześć, Witajcie po długiej nieobceności na stronie koła! Od końca roku akademckiego minął ponad miesiąc, ale to nie sprawiło, że nasza aktywność zmalała! Wręcz przeciwnie :)

  Czytaj dalej


 • Spotkanie z CTA.ai - 12.06.2017

  Witajcie! Kolejne spotkanie również będzie nietypowe, ponieważ głos zabierze mgr Adam Brzeski wraz z prezesem firmy “CTA.ai” Markiem Trojanowiczem. Magister Brzeski pracuje właśnie w tejże firmie i jak sam deklaruje:

  Czytaj dalej